top of page

TESLİMAT

Fiber Saksıların teslimat süresi 7-20 iş günüdür. Sipariş verdiğiniz saksı sayısına göre ve mevcut imalat planının yoğunluğuna göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için Whatsapp destek hattını arayıp bilgi alabilirsiniz.

İADE & GERİ ÖDEME

Madde 1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Madde 2: Özel sipariş: ölçü, renk, gizli teker vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır.

Madde 3: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi alınmamaktadır. Orijinal paketinin olmaması halinde, ürünün Kargo, Lojistik (Nakliye) ile taşınırken zarar görmeyecek şekilde paketlenmenizi rica ederiz.

Madde 4: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz. Üretim hatası olup olmadığını öğrenmek için üretim birimlerine iletilmesi adına gerekli olacak görsel ve yazımsal detayları tarafınızdan talep edildiğinde iletmenizi rica ederiz.

Madde 5: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin keyfi iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir. Nakliye bedeli alınmamış ürünlerin keyfi iadesinde %25 iade nakliye bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.

Madde 6: Ürün ölçüleri ve detayları sitemizde belirtilmiş olunup ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre mahal konrollerinizi yapmanızı rica ederiz.

Madde 7: Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı rica ederiz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.Bu durumda mutlaka

(0538) 818 5912 numaralı telefondan satış danışmanlarımız ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Madde 8: Ücret iadeniz ürün Saksıla’ya teslim edildikten sonra; önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Madde 9: Yukarıda belirtilen iade şartları internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

bottom of page