top of page
Ara

Yeni İşletmeniz İçin Fiber Saksı Ürünleri

Genellikle kamusal alanlarda ve işletmelerde dekorasyon işlemleri uygulanırken estetik görüntünün artırılması amacıyla bitkilerden faydalanılmaktadır. Bitkilerin düzenli bir şekilde kullanılması ve bitki türlerine göre saksı ürünlerinin tercih edilmesi noktasında farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu noktada özellikle tercih edilen saksı ürünleri arasında fiber saksı türleri bulunmaktadır. Fiber malzemeler, hem iç mekanda hem de dış mekanda güvenli bir şekilde kullanılabilen ve çok uzun bir ömre sahip olan saksılar oluşturmaktadır. Özellikle kafeterya, lokanta ya da alışveriş merkezi gibi yeni işletmelerde dekorasyon uygulamaları yapılırken bu saksı ürünleri kullanılarak görsel zenginlik oluşturulabilir. Ürünler istenilen renge sahip bir şekilde dekorasyona uyumlu olarak üretilebilir.


Sınırsız Ölçü & Sınırsız Renk


İşletmeniz veya açık alanlar için kullanacağınız fiber saksı ürünlerinde tercih ettiğiniz bitki türüne göre istenilen boyutlarda üretim yapılmaktadır. İklim koşullarına bağlı olarak kış mevsimlerinde çok soğuk havalardan yaz mevsimlerinde

ise çok sıcak havalardan etkilenmeyen bu ürünler, ısı ile ilgili olarak yüksek bir avantaj sağlamaktadır. Bu sayede çok uzun ömürlü bir kullanım elde edilirken kullanım noktasında sadece toprağın içine koyulması ve bitkinin dikilmesi yeterli olmaktadır. Çok büyük boyutlu ağaçların ve en çok küçük boyutlu otsu bitkilerin yetiştirilmesi için istenilen ebatlara uygun olarak kare, dikdörtgen, oval, silindirik, yuvarlak veya üçgen gibi saksı ürünleri üretilebilmektedir.


Kullanacakları alanların özelliklerine bağlı olarak farklı dekorasyon fikirleri veya açık alanlarda değişik kullanım tarzları oluşturulmasında tercih edilecek fiber saksı ürünleri değişik özelliklere sahip olabilir. Bu noktada klasik geometrik şekiller dışında özel bir şekilde tasarlanmış şekillerle üretim yapılabildiği gibi istenilen her rengin seçimi de gerçekleştirilebilir. Genel kullanım alanında siyah, beyaz ve gri gibi renkler tercih edilmekle birlikte metalik parlaklıkta olan veya sarı, kırmızı, mavi gibi ana renklerle de üretim yapılmaktadır. Hem hafif hem de çok sağlam olmaları, küflenme gibi bir etki oluşturmamaları ve uzun yıllar hem renklerini hem de şekillerini kaybetmemeleri nedeniyle bu saksılar birçok alanda tercih edilmektedir.
19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page